بک لینک چیست؟

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی ارزان

بک لینک چیست؟


بک لینک چیست؟

لینک های برگشتی، 'inbound links' یا 'incoming links' نامیده می شوند زمانی ایجاد می شوند که یک وب سایت به یک دیگر پیوند دهد. لینک به یک وب سایت خارجی با نام backlink شناخته می شود

چرا لینک ها مهم هستند؟

لینک ها برای سئو بسیار ارزشمند هستند ، زیرا آنها یک "vote of confidence" را از یک سایت به سایت دیگر نشان میدهند.

اگر بسیاری از سایت ها به یک صفحه وب سایت لینک بدهند، موتورهای جستجو می توانند نتیجه بگیرند که محتویات سایت ارزشمند بوده است. به همین دلیل این لینک ها می توانند تاثیر مثبت بر موقعیت رتبه بندی سایت و یا قابلیت بهتر دیده شدن در موتور جستجو داشته باشند.

لینک های کسب شده یک جزء ضروری از SEO نیست. فرایند به دست آوردن این لینک ها به عنوان link earning یا link building شناخته می شود.

برخی از لینک ها به طور ذاتی بیشتر از دیگر لینک ها ارزشمند هستند. لینکهای پیوند شده از سایتهای قابل اعتماد، محبوب و معتبر، مطلوب ترین لینک هایی هستند که برای کسب درآمده اند، در حالی که لینکهای پیوندی از سایت های کم قدرت، سایت های مملو از هرزنامه معمولا در انتهای دیگر طیف قرار دارند. 

ایجادبک لینک برای تاثیر پذیری نیاز به زمان دارد. سایت هایی که جدید هستند و تصمیم به خرید بک لینک دارند ممکن است برایشان دشوار باشد که از کجا شروع کنند برای اینکه بتوانید بک لینک ایجاد کنید و مدیریت آنها را در دست داشته باشید می توانید به قسمت راهنما مراجعه کنیدتاریخ : 1397/07/26
نویسنده : تیم پداس  امتیاز 5.00 از 5 توسط 2 نفر
تعداد بازدید: 284

مطالب پیشنهادی