آموزش کسب درامد از وب سایت

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی ارزان

آموزش کسب درامد از وب سایت


آموزش کسب درامد از وب سایت

شما میتوانید به اسانی از سایت خود کسب درامد کنید ،کسب درامد به همراه گزارش لحظه به لحظه در سایت پداس برای دارندگان وب سایت فراهم شده است.

در این مقاله به شما نشان میدهیم چطور میتوانید از سایت خود کسب درامد کنید.

کسب درامد از سایت انچنان کار سختی نیست سایت پداس دامنه وسیعی از تبلیغات اینترنتی را پاسخگو می باشد و شما هم میتوانید سهمی از درامد تبلیغات را ببرید.

سایت پداس ابزاری را فراهم نموده تا صاحبان سایت ها با نمایش دهنده شدن خود در پداس به صورت رایگان کسب درامد کنند

شما کافیست در سایت پداس ثبت نام کنید و از بخش پروفایل در منو به قسمت نمایش دهندگان بروید در این بخش روی ثبت سایت کلیک کنید و سایت خود را به عنوان نمایش دهنده معرفی کنید . در مرحله بعد کد مربوط به تبلیغات متنی را در سایت خود بارگذاری کنید .دقت کنید کد را در صفحه لیوت سایت خود بارگذاری  کنید کدهای مربوط باید در داخل تگ body قرار گیرد بعد از قرار دادن کدها در سایت خود ، تیم پشتیبانی پس از بررسی و تایید سایت شما تبلیغات اینترنتی را برای شما فعال میکند . با نمایش تبلیغات در سایت شما به ازای بازدید و کلیک بر روی تبلیغ درامد کسب میکنید . شما میتوانید گزارش دقیق و لحظه به لحظه از درامد خود را در سایت پداس مشاهده کنید. درامد شما ماهانه به حساب شما واریز میشود البته در صورتی که درامد شما بالای 10 هزار تومان باشد. 
در صورتی که با قرار گیری کدها در سایت خود مشکل داشتید میتوانید به ما تیکت بزنید در صورتی که سایت شما تایید نشد میتوانید به ما تیکت بزنید.


 تاریخ : 1397/09/07
نویسنده : تیم پداس  امتیاز 5.00 از 5 توسط 2 نفر
تعداد بازدید: 321

مطالب پیشنهادی