اشتباهات در صفحه فرود

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی ارزان

اشتباهات در صفحه فرود


اشتباهات در صفحه فرود

4 موضوع مهم در صفحه فرود ، عنوان ، قالب ، فونت و رنگ سایت و محتوای صفحه فرود مواردی هستند که باید به آن توجه داشت

صفحات فرود اغلب توسط طراحان مختلف دچار تغییرات غیر استاندارد می شود به طوری که رسالت این صفحه از بین میرود در اینجا چندین اشتباه در لندینگ پیج را مطرح میکنیم

1-عنوان اشتباه

زندگی و مرگ صفحات فرود در دستان عنوان ها است اگر شما خواننده خود را سر ریز اطلاعات کرده اید و قول های ناهمگون به او داده اید این فرصت دو ثانیه ای میتواند نجات دهنده شما باشد.

اغلب اوقا بهتر کردن عنوان به تنهایی تاثیر گذاری صفحه فرود را چند برابر می کند و حتی برخی از اشتباهات دیگر ما را هم پوشش میدهد. 

2-قالب غیر اختصاصی

در عین حال که سایت بار و هدر سایت شما با صفحات سایت شما متناسب به نظر می رسد و ظاهر خوبی پدید می اورد برای صفحات فرود مناسب نیستند  و نگاه کاربر را منحرف کرده و از هدف ما دور میکند بنابراین هخمواره دقت کنید که برای صفحات فرود از قالب ساده و بدون اضافات استفاده کنید.

3-درخواست بیش از یک چیز

یک صفحه فرود موثر و خوب تنها به دنبال یک درخواست است و البته نباید فراموش کنیم که همان یک چیز هم به وضوح  درخواست شود. ما با پیشنهادهای چندگانه در این صفحات نه تنها کاربر را به سوی انتخابات بیشتر سوق نمیدهیم بلکه او را از هر انتخابی پشیمان میکنیم

4-ظاهر بی سلیقه

فونت های بد ، رنگ های جیغ و سایه های نا مناسب و کلیپ ارت های پیش پا افتاده در اکثر مواقع هیچ تاثیر مثبتی در مشتری سازی ما نخواد داشت بلکه کل اعتبار شما را زیر سوال میبرد. برای داشتن صفحه فرود خوب باید از فونت و تصاویر و سایر عناصر به بهترین و اصولی ترین شکل ممکن استفاده کنیم تا تجربه دلپذیری را برای کاربران ایجاد کنیم باید توجه داشته باشیم که ما قرار است درخواست از کاربران کنیم و در صورتی که نتوانیم توجه انها را جلب کنیم صفحه ما را ترک میکنند.

 تاریخ : 1397/10/23
نویسنده : تیم پداس  امتیاز 5.00 از 5 توسط 2 نفر
تعداد بازدید: 75

مطالب پیشنهادی