نکاتی در مورد وب مارکتینگ

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی ارزان

نکاتی در مورد وب مارکتینگ


نکاتی در مورد وب مارکتینگ

9 نکته کلیدی و مهم که باید در وب مارکتینگ رعایت کنید

1-خبرنامه داشته باشد

حتما با ترکیب خدمات وب سایت خود با سرویس های ایمیل مارکتینگ بخشی را برای خبرنامه در نظر بگیرید. با داشتن خبرنامه علاوه بر طبقه بندی درست مخاطبان خود به انها یاداور می شوید که برای آنها حرفی برای گفتن دارید.

2-هاستینگ مناسب

برای میزبانی وب سایت خود درست هزینه کنید و به دنبال سرعت بالا باشید. تا مخاطبان همیشه سایت شما را در دسترس داشته باشند.

3-واکنش گرا بودن

حتما وب سایت خود را با تمامی مرورگر های مرسوم و کلیه سخت افزارها از موبایل تا pc سازگار کنیم. رشد سریع موبایل ها و انتشار انواع مرورگرهای مختلف باعث شده است که اگر این موارد در نظر گرفته نشود سایت شما دیده نمی شود.

4-ارتباط با دیگران

برای افزایش ترافیک موثر در سایت خود حتما با سایت های مشابه نه سایت های رقیب تبادل لینک کنید و همیشه به دنبال کاربران جدید باشید.

5-تبلیغات کلیکی

یکی از پر کاربرد ترین نو ع تبلیغات ، تبلیغات کلیکی است که شما براساس تعداد کلیک هزینه پرداخت میکنید. وب سایت گوگل موثر ترین حالت از  این نوع تبلیغات را ارائه میدهد که اخیرا در ایران دچار مشکل شده است.

6-نظرات مخالف و موافق 

در اصل در بازاریابی ویروسی به این مورد اشاره شده شنیدن حرف یک دوست یا شخص خارج از مجموعه راحتتر شنیده می شود تا اینکه خودتان تعریف کنید برای همین فضایی را برای ارائه نظرات موافق و مخالف را بدون سانسور پیش بینی کنید

7-در حال ساخت

وجود پیام در حال ساخت ، به زودی تکمیل میشود و غیره... تعداد بسیاری از کاربران شما را فراری خواهد داد. پس وب سایتتان را قبل از تکمیل در اختیار کاربران قرار ندهید.

8-باشگاه مشتریان

حتما در وب سایت خود فضایی برای کاربران در نظر بگیرید که حرف بزنند ، امتیازاتی داشته باشند و با دیگران در ارتباط باشند.  تا انگیزه فعالیت داشته باشند.

9-شبکه های اجتمایی

در دنیای امروز شبکه های اجتمایی نقش بسیار مهمی در روابط مردم سراسر جهان ایفا می کند به طور کلی به جزیی جدایی ناپذیر مردم تبدیل شده اند. براساس یک آمار در امریکا از هر 3 نفر یک نفر میگوید ترجیح میدهیم برای مسائل مربوط به خدمات مشتریان قبل از تلفن از رسانه های اجتمایی استفاده کنیم. رسانه ها و شبکه اجتمایی دیگر در مراحل ابتدایی خود نیستند.تاریخ : 1397/10/24
نویسنده : تیم پداس  امتیاز 5.00 از 5 توسط 2 نفر
تعداد بازدید: 71

مطالب پیشنهادی