بازاریابی تلفنی

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی ارزان

بازاریابی تلفنی


بازاریابی تلفنی

بازاریابی تلفنی چیست و آیا در موفقیت کسب و کار شما تاثیر دارد یا نه؟

 تلفن را دست کم نگیرید از تلفن استفاده کنید این وسیله سرعت کار شما را افزایش می دهد و اگر مشتری نبود زمان اندکی را از دست داده اید.

بدانید که تلفن برای شروع ارتباط بسیار مناسب است، بازاریابی تلفنی یکی از کانال های بازاریابی مستقیم است که در صورت کسب مهارت لازم جهت استفاده صحیح از تلفن میزان توفیق فروشندگان در رسیدن به اهداف فروش بازاریابی را افزایش میدهد.

باید توجه داشته باشید که برای ایجاد تماس تلفنی موفق لازم دارید از قبل تمرین کنید و به گفته های خود مصلت باشید . آمادگی پاسخ به هرگونه سوال مشتری یکی از مهمترین موارد در بازاریابی تلفنی است. 

مخاطبان خود را بخوبی بشناسید

اگر تصمیم دارید با تماس تلفنی مشتری جذب کنید بهتر است بدانید که چه کسانی بیشترین نیاز به کالا یا خدمات شما را دارند و شماره تماس این مخاطبان را هدفمند پیدا کنید . اگر اطلاعاتی در زمینه شغلی آنها دارید بهتر است مقداری به کسب و کار اآنها توجه کنید و نیاز دقیق آنها را بسنجید تا در مکالمه تلفنی بتوانید به بهترین شکل پاسخگوی مشتریان باشید. غالبا مشتریان با توجه به فیلد کاری خود از شما سوالاتی میپرسند و اگر شما در آن زمینه کاری هیچ اطلاعاتی نداشته باشید قادر به پاسخگویی نیستید که چرا خدمات یا محصولات شما برای آنها میتواند مفید باشد. در مقاله ای دیگر به مزیت ها و باید های بازاریابی تلفنی خواهیم پرداخت.

 

 تاریخ : 1397/10/25
نویسنده : تیم پداس  امتیاز 5.00 از 5 توسط 2 نفر
تعداد بازدید: 87

مطالب پیشنهادی