رپورتاژ خبری یا بک لینک

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی ارزان

رپورتاژ خبری یا بک لینک


رپورتاژ خبری  یا بک لینک

برای افزایش رتبه سایت و افزایش مشتری بک لینک بخریم یا رپورتاژ آگهی داشته باشیم؟


بک لینک یا رپورتاژ خبری(رپورتاژ آگهی)

کدام یک برای سئو بهتر هست ؟  


تاثیر بک لینک در سئو بیشتر است یا رپورتاژ خبری؟
گرفتن بک لینک های قوی می تواند رتبه سایت شما رو به سرعت بالا ببرد ولی اگر این بک لینک ها اسپم باشند  سایت شما افت می کند و این برای یک کسب و کار که تنها راه تبلیغات آن از طریق سایت هست اصلا مناسب نیست چون شما در موتور جستجوگر گوگل افت کنید دیگر نمی توانید پموفق شوید ما  برای جذب مخاطب بیشتر و افزایش موفقیت در سایت باید رتبه سایت را بدون ریسک کردن در یک بازه زمانی انجام دهیم در ادامه در این مورد صحبت خواهیم کرد.

رپورتاژ چیست ؟
رپورتاژ آگهی چه تاثیری بر روی سایت ما دارد ؟
فرق بین رپورتاژ آگهی و بک لینک چیست؟
رپورتاژ آگهی یا بک لینک کدام برای سئو مناسب تر است؟
پس تا آخر این مطلب را مطالعه کنید تا بتوانید از این مطلب هم نهایت استفاده را ببرید .

 

رپورتاژ چیست ؟
شاید در سایت شما مطالب خوب و زیادی باشد شما باید یکی از محصولات یا خدمات خود را انتخاب کنید به عنوان مثال ما می خواهیم برای بخش خرید و فروش خودرو در سایتمان یک رپورتاژ بخریم اول باید یک مطلب خیلی خوب و مفید در مورد خرید و فروش خودرو بنویسیم مطلبی که حتی برای کاربران عادی هم جذاب باشد اولین نکته در نوشتن مطلب این هست که هیچ وقت برای گوگل ننویسید سعی کنید مطلبی که می خواهید بنویسید را برای کاربران اینترنت بنویسید این یکی از مهمترین نکات برای نوشتن یک مطلب خوب هست.

شما باید یک سایت پیدا کنید که مرتبط با کار شما باشد  تا این رپورتاژ تاثیر بیشتری داشته باشد در تعریف از سایت خود در رپورتاژ چند لینک به سایت خود بدهید که مرتبط با کلمه کلیدی شما است این کار می تواند کمک زیادی به سایت شما کند و رتبه خوبی در گوگل داشته باشید.

رپورتاژ آگهی می تواند بر روی سایت شما تاثیر خیلی زیادی داشته باشد و این برای سئو سایت شما خیلی خوب است چون به طور مستقیم در رتبه  و ورودهای سایت شما تاثیر دارد حالا ما می خواهیم چند دلیل ذکر کنیم که چرا رپورتاژ آگهی روی سئو سایت شما تاثیر مستقیمی دارد.

لینک های شما همه از یک محصول یا خدمات سایت شما است
این مهمترین نکته برای گوگل است که ارزش بالایی دارد و ربات های گوگل متوجه خواهند شد که سایت های دیگر از محصولات و خدمات شما به شکلی دقیق صحبت کرده اند. توجه داشته باشید که معرفی خدمات یا محصولات را از سایت خودتان کپی نکنید بلکه مطلبی جدید و قوی ایجاد کنید بگونه ای که مخاطب احساس کند سایت های دیگر از شما صحبت کرده اند. و این مطلب علاوه بر افزایش رتبه سایت منجر به اعتماد سازی مخاطبان می شود.

لینک های شما داخل رپورتاژ دائمی خواهد بود
یک رپورتاژ یه خبر است که به صورت دائمی در سایت باقی می ماند و هیچگاه پاک نمی شود و از بین نمی رود. لینک ها هم هیچوقت از بین نخواهند رفت و این باعث افزایش اعتبار شما و قدرت سئو شما را افزایش می دهد تا در برابر بک لینک های سیاه مقاومت داشته باشید.

فرق بین رپورتاژ خبری و بک لینک
با توجه به این نکات که گفته شده می خواهیم به طور خلاصه فرق بین رپورتاژ خبری و بک لینک را بیان کنیم

بک لینک نیاز به تمدید دارد و معمولا باید ماهانه هزینه ای پرداخت کنید اما رپورتاژ همیشگی است یک بار بیشتر هزینه نخواهید کرد
 یکرپورتاژ هزینه بیشتری دارد حدود 200 هزار تومان به بالا ، اما مطمئن است نسبت به بک لینک
در بک لینک شما از صفحات خیلی زیادی لینک دارید ولی در رپورتاژ شما فقط از یک صفحه لینک دریافت می کنید
در بک لینک شما فقط روی یک کلمه کلیدی کار می کنید ولی در رپورتاژ شما می توانید روی چندین کلمه کار کنید

در بک لینک شما فقط یک لینک را در صفحات سایت های مختلف قرار می دهید که هیچگونه توضیحاتی ندارد اما در رپورتاژ مفصل در مورد محصول یا خدمات خود صحبت می کنید تا مخاطبان را جذب کنید.

ریسک بک لینک بالاست و بعد از مدتی شاهد افت رتبه خود می شوید اما در رپورتاژ با گذشت زمان شاهد افزایش رتبه و افزایش ورودی خواهید بود.

رپورتاژ خبری یا بک لینک کدام برای سئو مناسب تر است
تصمیم با شما هست بک لینک بگیرید که تاثیر زودتری در رتبه بندی سایت شما دارد یا اینکه از رپورتاژ استفاده کنید که افزایش  رتبه روی سایت شما کمی زمان می برد نسبت به بک لینک  اما تصمیم با خودتان است می توانید از هر دو استفاده کنید  ولی گوگل به شدت توسط الگوریتم گوگل پنگوئن  به سایت هایی که از خرید بک لینک استفاده می کنند مبارزه می کند.

 تاریخ : 1397/11/13
نویسنده : تیم پداس  امتیاز 5.00 از 5 توسط 1 نفر
تعداد بازدید: 153

مطالب پیشنهادی