خدمات تولید محتوا برای سایت فروشگاه اینترنتی

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی ارزان

خدمات تولید محتوا برای سایت فروشگاه اینترنتی


خدمات تولید محتوا برای سایت فروشگاه اینترنتی

با کمترین هزینه سایت فروشگاهی خود را در صفحه اول گوگل ببینید اگر زمان کافی ندارید یا امکان استخدام نیروی پشتیبانی برای فروشگاه انلاین را ندارید پداس این کار را انجام خواهد داد

سایت ها‎ توسط شرکت‏ها‎ی تولید کننده و عرضه کننده محصولات و خدمات, راه اندازی و مدیریت می‎شوند. فرایند فروش آنلاین محصولات یا خدمات، در حال حاضر روز به روز افزایش پیدا کرده است. فروشگاه‏ها‎ی اینترنتی انواع مختلفی دارند که هر کدام با توجه موضوع کاری خود، فعالیت می‎کنند. آنچه در میان همه آنها مشترک است، بهینه سازی و بحث محتوا می باشد که باید در همه وب سایت ها اعم از تجاری یا غیر تجاری انجام شود. دلیل این امر، نمایش وب سایت در صفحات اول نتایج موتور جستجو است تا از این طرق کاربران به سایت دسترسی پیدا کرده و با محصولات و خدمات فروشگاه‏ها‎ آشنایی پیدا کنند.

 

 


لیست هزینه ها در انتهای مقاله است


 

 

سئو و بهینه سازی فروشگاه‏ها‎ی اینترنتی

سئو و بهینه سازی یکی از رویه‏ ها‎ی مهم برای موفقیت وب سایت‏ها‎ است که در رابطه با فروشگاه‏ها‎ی اینترنتی نیز صدق می‎کند. از دید موتورهای جستجو، عاملی که می‎تواند به موفقیت این نوع فروشگاه‏ها‎ کمک کند، انتشار محتوای مفید و مناسب است. محتوا ، اطلاعات مفیدی در اختیار کاربران قرار می‎دهد و آنها را از نوع محصولات، نحوه استفاده، چگونگی تولید، ترکیبات، نحوه ارائه خدمات و ... آگاه می کند. استفاده از محتوا نیازمند رعایت برخی نکات تخصصی است از جمله:

توجه به حریم خصوصی کاربران

برخی از سایت‏ها‎ اقدام به ثبت نام کاربران و بازدیدکننده‏ ها‎ می‎کنند. در این صورت کاربران باید اطلاعات شخصی خود را وارد نمایند. تعهد فروشگاه اینترنتی برای جلب اطمینان کاربران یک نکته اساسی برای دریافت اطلاعات شخصی آنان می‎باشد. برای این منظور، تولید محتواهایی که در رابطه با مدیریت فروشگاه اینترنتی نوشته شده باشد، می‎تواند اعتماد کاربران را جلب نماید.

تولید محتوا در زمینه محصولات

محصولاتی که در سایت بارگذاری می‎شوند، نیاز به توضیح و شرح مختصر دارند. این توضیحات باید به چگونگی و مراحل تولید، ترکیبات، نحوه استفاده و ... اشاره کند. به هر میزان که محتواها اختصاصی و علمی تر باشند، کاربران نسبت به فروشگاه حس اعتماد و اطمینان بیشتری پیدا می‎کنند.

خدمات پداس برای تولید محتوا به فروشگاه‏ها‎ی اینترنتی

با توضیحاتی که در رابطه با فروشگاه‏ها‎ی اینترنتی بیان کردم، اهمیت تولید محتوا بیشتر مشخص می‎شود. بنابراین تمامی این فروشگاه‏ها‎ نیازمند محتوا بوده تا بتوانند علاوه برکسب جایگاه برتر در نتایج جستجو، اعتماد و اطمینان بازدیدکنندگان را جلب کنند. پداس می‎تواند به طور تخصصی این مسئولیت را بر عهده بگیرد. علاوه بر تولید محتوا امور دیگری از قبیل آنالیز و تجزیه و تحلیل سایت را نیز انجام می‎دهیم و بصورتی سیستمایک عمل می‎کنیم که هر یک از بخش‏ها‎، وظیفه مشخصی را بر عهده می‎گیرد. 

بهینه سازی فروشگاه‏ها‎ی اینترنتی توسط تیم تولید محتوا پداس

هنگامی که صحبت از تولید محتوا می‎شود، برخی بر این گمانند که پداس تنها در زمینه تولید محتوا فعالیت می‎کند. این در حالی است که بهینه سازی وب سایت یک فرآیند گسترده بوده که علاوه بر محتوا، نیازمند امور تخصصی است. در این زمینه بررسی کلمات کلیدی، لینک‏ها‎ی ورودی و خروجی سایت، توضیحات متا، عناوین محتواها، حجم تصاویر، بررسی استاندارندهای تولید محتوا و ... از جمله مواردی است که تاثیر بسزایی در بهینه سازی فروشگاه‏ها‎ی اینترنتی دارد. شرکت‏ها‎ی تولید محتوا طی یک بازه زمانی مشخص، بهینه سازی فروشگاه اینترنتی را بر عهده می‎گیرند. در این مدت محتواهای متناسب با خدمات و محصولات فروشگاه تولید و در سایت منتشر می‎شود.

معرفی پداس, متخصص در زمینه تولید محتوای تجارت الکترونیک

پداس در زمینه بهینه سازی فروشگاه‏ ها‎ی اینترنتی، روش‏ها‎ی بخصوصی دارد که با در نظر گرفتن استانداردهای تولید محتوا، عمل می کند. از جمله تکنیک های این شرکت‎:

 • افزایش ورود ترافیک به سایت
 • توجه به توضیحات متا با ۱۶۰ کاراکتر
 • آنالیز کلمات کلیدی مورد نظر مشتریان
 • تولید محتوا با میزان ۷۰۰ تا ۱۵۰۰ کلمه
 • تهیه عناوین جذاب تا حداکثر ۷۰ کاراکتر
 • افزایش تعداد صفحات سایت به منظور بهینه سازی
 • انتخاب کلمات کلیدی با بررسی عملکرد سایت‏ها‎ی رقیب
 • شرح و توضیح کالاهایی که برای فروش، نمایش داده شده اند
 • ویرایش تصاویر متناسب با محتواها و با رعایت اصول سرعت سایت
 • بارگذاری مطالب در فروشگاه اینترنتی و ایجاد URL کوتاه برای صفحات سایت
 • تولید محتوا در زمینه بازاریابی اینترنتی برای تبدیل بازدیدکنندگان به مشتریان بالقوه

هزینه تولید محتوا، قیمت تولید محتوا

هزینه و قیمت تولید محتوا پداس را در زیر مشاهده می فرمایید. تنها کافی است با ما تماس بگیرید و خدمات تولید محتوای مورد نظرتان را سفارش دهید. کلیه هزینه های اعلام شده برای تولید محتوا به تومان می باشند. هزینه تولید محتوا با توجه به دو فاکتور حفظ کیفیت و حقوق مشتری تعیین شده است. از جهتی حفظ کیفیت نیازمند هزینه کافی برای اجرای درست خدمات می باشد و از سوی دیگر مشتری باید هزینه ای به صرفه را پرداخت کند. به همین دلیل هزینه خدمات به صورت کاملا منصفانه تعیین شده و برای تمامی مشتریان یکسان در نظر گرفته شده است.

قیمت تولید محتوا اعلام شده برای تمامی مشتریان یکسان بوده و بسیار مناسب ارائه شده اند. در جدول زیر بر اساس محتوای سفارش داده شده، تعداد کلمات مورد نظر شما و همچنین نوع محتوا مورد نظر می توانید قیمت ها را مشاهده کنید.

هزینه تولید محتوا سایت را در زیر مشاهده می کنید

 

 

 

محتوای باز نویسی

1 تا 5 عدد  5000 تومان

6 تا 15 عدد 4500 تومان

15 تا 30 عدد  4000 تومان

30 تا 50 عدد  3500 تومان

50 عدد به بالا  3000 تومان

محتوای نیاز به ترجمه

1 تا 5 عدد  10000 تومان

6 تا 15 عدد 9500 تومان

15 تا 30 عدد  9000 تومان

30 تا 50 عدد  8500 تومان

50 عدد به بالا  8000 تومان

محتوای ترجمه و تالیف شده

1 تا 5 عدد  8000 تومان

6 تا 15 عدد 7500 تومان

15 تا 30 عدد  7000 تومان

30 تا 50 عدد  6500 تومان

50 عدد به بالا  6000 تومان

محتوای تالیفی

1 تا 5 عدد  9000 تومان

6 تا 15 عدد 9500 تومان

15 تا 30 عدد  9000 تومان

30 تا 50 عدد  8500 تومان

50 عدد به بالا  8000 تومان

 

بررسی و ایجاد دسته بندی محصولات ، تنظیمات منو سایت و پیدا کردن و ویرایش تصاویر مناسب با محصول و فتوشاپ ، ایجاد اسلایدر های مناسب با قالب سایت از دیگر فعالیت های پداس است که هزینه ها با توجه به نیاز شما مشخص می گردد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

 

 

با کارشناس صحبت کنید 9821321 (0990)تاریخ : 1398/03/23
نویسنده : تیم پداس  امتیاز 5.00 از 5 توسط 1 نفر
تعداد بازدید: 94

مطالب پیشنهادی