روش ایجاد بک لینک در پداس چگونه است؟

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی ارزان

روش ایجاد بک لینک در پداس چگونه است؟


روش ایجاد بک لینک در پداس چگونه است؟

در این مقاله نشان میدهیم که با خیال راحت هر تعداد بک لینک نیاز دارید ایجاد کنید برای ایجاد صدها بک لینک فقط ده دقیقه زمان نیاز دارید بک لینک ها همه از سایت های ایرانی می باشد

برای ایجاد بک لینک کافیست در سایت پداس ابتدا ثبت نام کنید

ثبت نام در سایت

و از منو در داخل پروفایل شما خرید بک لینک را انتخاب نمایید .

خرید بک لینک

روی کلید ایجاد پروژه کلیک کنید و نام سایت خود را وارد کنید و در قسمت پایین در هر خط یک کلمه کلیدی وارد کنید بعد از ان روی کلید ثبت کلیک کنید . 

ایجاد پروژه

در این قسمت شما نیاز دارید تعداد کلمات کلیدی خود را مشخص کنید و صفحه فرود را بنویسید . صفحه فرود صفحه ای است که اگر کسی روی بک لینک شما کلیک کرد به یکی از صفحات سایت شما منتقل شود بعد از این مرحله اقدام به پرداخت کنید.

 

بعد از پرداخت پروزه شما نهایی می شود و همانطور که در تصویر زیر میبینید در کار سبز رنگ نمایان میشود.

 

به قسمت مدیریت پروژه بروید در این قسمت شما میتوانید صفحه فرود خود را تغییر دهید ، ما توصیه میکنیم تغییری در صفحه فرود ایجاد نکنید و اگر به طور جدی نیاز به تغییر صفحه فرود داشتید کافیست قبل از اقدام روی دکمه لینک کلیک کنید تا مطمئن شوید که این کلمه کلیدی هنوز ایندکس نشده است.

 

در این قسمت اگر سایت شما ایندکس شده بود در ستون ایندکس عکس بک لینک نمایش داده میشود اما اگر ایندکس نشده بود این ستون خالی است در صورتی که ستون خالی بود میتوانید به صفحه قبل برگردید و صفحه فرود خود را تغییر دهید. همچنین در صورتی که بک لینک های ایندکس شده مورد رضایت شما نبود میتوانید روی کلید تغییر نمایش دهنده کلیک کنید دقت کنید که با یک بار زدن روی کلیک بک لینک شما از سایت مشخص شده حذف می شود . سعی کنید بک لینک هایی که ایجاد می شود را پاک نکنید حذف بک لینک از سایت مسلما تاثیر مثبتی نخواهد داشت. از ستون نمایش دهنده میتوانید با کلیک روی هر کدام از لینک این ستون به سایتی که لینک در ان ساخته شده منتقل شوید و بک لینک خود را مشاهده کنید.

 

خب به قسمت مدیریت پروژه برمیگردیم همانطور که در تصویر زیر مشخص هست شما میتوانید صفحه فرود را ویرایش کنید یا کلمه کلیدی مورد نظر را حذف نمایید دقت کنید که با حذف کلمه کلیدی مبلغ ان قابل بازگشت نیست 

 

در قسمت بالا روی افزودن کلمه کلیدی کلیک کنید .. شما در این قسمت میتوانید کلمات کلیدی جدید ایجاد کنید البته به شرط انکه موجودی شما کافی باشد . اگر قیمت هر بک لینک را نمیدانید میتوانید از صفحه اصلی سایت قیمت خرید بک لینک را مشاهده نمایید. دقت کنید در این قسمت باید همه موارد را با دقت پر کنید 

 

به قسمت خرید بک لینک برمیگردیم همانطور که در تصویر زیر میبینید مدت زمان تا تمدید پروژه مشخص شده است روی ان کلیک کنید تا به صفحه تمدید منتقل شوید

 

همانطور که در این صفحه میبینید قیمت پروژه شما مسخص شده است . شما در هر زمان میتوانید پروژه خود را تمدید کنید شما میتوانید به محض ایجاد پروژه چندین بار پروژه را تمدید نمایید با هر بار تمدید 30 روز به اتمام پروژه شما افزوده می شود این کار را برای صرفه جویی در وقت شما انجام داده ایم. در صورتی که موجودی شما کافی نباشد تمدید انجام نخواهد شد . 

 

برای افزایش موجودی در منو از قسمت موجودی شما روی افزودن موجودی کلیک کنید  در این صفحه شما کافیست مبلغ مورد نیاز خود را وارد کنید و کلید پرداخت را کلیک کنید.

 

شما همچنین میتوانید راهنمای ویدیویی خرید بک لینک را مشاهده کنید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 تاریخ : 1397/08/04
نویسنده : تیم پداس  امتیاز 4.50 از 5 توسط 1 نفر
تعداد بازدید: 224

مطالب پیشنهادی