رایگان بک لینک ایجاد کنید، مدیریت کنید ، در زمان صرفه جویی کنید و لذت ببرید

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی ارزان

رایگان بک لینک ایجاد کنید، مدیریت کنید ، در زمان صرفه جویی کنید و لذت ببرید


رایگان بک لینک ایجاد کنید، مدیریت کنید ، در زمان صرفه جویی کنید و لذت ببرید

ما در این مقاله قصد داریم ابزاری به شما معرفی کنیم که در ان بک لینک ایجاد کنید انها را مدیریت کنید و گزارش بگیرید و دغدغه لینک سازی خارجی سایت برای شما صفر شود

شما در تلاش هستید تا با تولید محتوای مناسب ، مخاطب جذب کنید و سعی دارید تمام موارد و اصول سئو داخلی سایت خود را کنترل کنید که این کاری بسیار عالی هست اما برای ایجاد هر محتوای مناسب و مفید چقدر نیاز به زمان دارید ؟ بابت یک محتوای خوب در روز چند بازدید میتوانید داشته باشید؟ محتوای سایت شما مثل یک ویدئو جذاب نیست که دست به دست بین مردم بچرخد بلکه محتوا در سایت شماست و مردم باید به سایت شما مراجعه کنند تا مطلب را بخوانند تبلیغات شناور بحث متفاوتی است که در این مقاله نمیگنجد اما باید به شما بگویم به زبان سادتر ، که اگر در بسیاری از شبکه های اجتمایی مطالب مختلف میبینیم 80 درصد مطالب چیزهایی هستند که اتفاقی به ما نشان داده شده است و ما اصلا به دنبال ان مطالب نبودیم . 
با صراحت بیان کنم وجود تبلیغات برای یک محتوای خوب که در سایت خود قرار دادید امری حیاتی هست . اگر بابت مطلب بسیار مهم و دقیقی زمان زیادی صرف کردید فکر نکنید از فردا این مقاله روزی 500 بازدید خواهد داشت . کسی نمیداند شما چنین مقاله ای ایجاد کردید حتی دوستان صمیمی شما هم نمی دانند.

شما باید بابت این مقاله خوب سئو خارجی خود را تقویت کنید و در واقع به مانند ویدئو های سرگردان در شبکه های اجتمایی انها را تبلیغ کنید .. خب شاید شما بگویید که خب مطلب درست است سخت در اشتباه هستید چون اگر شما مقاله خود را در شبکه اجتمایی قرار دهید دیگر کسی به سایت شما نخواهد امد .

پس چاره کار چیست ؟ تبلیغات اینترنتی گزینه خوبی است؟؟؟
تبلیغات اینترنتی هم گزینه مناسبی است اما ایا در رتبه شما چقدر تاثیر گذار است؟ موتورهای جستجو متوجه تبلیغات شما می شوند و بر روی سئو شما تاثیری ندارد مگر اینکه تبلیغاتی که انجام داده اید بازدید زیادی را ایجاد کند و از افزایش بازدید گوگل به اهمیت محتوای شما پی ببرد.

آیا راه بهتری وجود دارد؟

اگر محتوایی که ایجاد کرده اید لینکسازی مناسبی داشته باشد و از طرفی هم بک لینک هایی برای این مقاله در نظر گرفته باشید موتورهای جستجو رتبه سایت شما را افزایش میدهند و دقیقا هدف از ایجاد بک لینک شتاب گرفتن در نتایج جستجو است تا شما در صفحه اول گوگل باشید خودتان ببینید بعد قضاوت کنید هر چه که دوست دارید در گوگل جستجو کنید و اولین سایت ها را بررسی کنید ببینید چند بک لینک دارند که باورتان شود من به شخصه ندیدم سایتی در صفحه اول گوگل باشد و زیر 100 بک لینک داشته باشد مگر سایتی با نام عجیب و غریبی باشد که هیچ رقیبی نداشته باشد وگرنه تمام سایت هایی که رقیب دارند امکان ندارد بک لینک نداشته باشند .

اما چرا بسیاری از مدیران سایت ها نمیدانند یا نمی توانند بک لینک بسازند ؟

ایجاد بک لینک یکی از کارهای زمان بر هست و در مدیریت ان هیچ نقشی ندارید مثلا اگر شما در یک وبلاک نظری ثبت کنید و لینک مطلب خود را در ان قراردهید هیچ گونه دسترسی برای ویرایش و یا حذف ان ندارید از طرفی پیدا کردن این سایت ها بسیار ازار دهنده هستند در اغلب موارد مدیران ان بلاگ ها ممکن است لینک شما را حذف کنند و عملا کار شما بیهوده شده و وقتتان را از دست داده اید . ما در پداس به شما این امکان را داده ایم که به راحتی لینک های خود را در سایت قرار دهید و در هر زمان ویرایش و یا حذف کنید ما علاوه بر این به شما این امکان را میدهیم تا شما بابت لینک هاییتان توضیحاتی هم بنویسید تا در جذب مخاطب بیشتر به شما کمک کند. بعلاوه برای همه کسانی که در حوزه کسب کار اینترنتی فعال هستند این اجازه را دادیم تا با نمایش دهنده شدن لینک رایگان بک لینک دریافت کنند و این سیستم تغییرات زیادی در رتبه سایت ها بوجود میاورد . رقابت را برای همه اسان میکند و ایجاد این لینک ها که در سایت های مختلف نمایش داده می شوند کمک بزرگی به دیده شدن ان محتوای با ارزش شما خواهد کرد. 

دیگر شما دغدغه سئو خارجی نخواهید داشت بک لینک ها پس از مدتی تاثیر مثبت خود را روی سایت شما نشان میدهند و این تنها راهی هست که شما محتوای خود را با خیال راحت به مانند ویدئو های شناور در شبکه های اجتمایی به نمایش عموم در خواهید اورد. 
 

در قسمت راهنما ویدئو هایی قرار دادیم تا بهتر با این سیستم اشنا شوید و برای دریافت بک لینک رایگان هم ویدئو نمایش دهندگان را ببینید. تاریخ : 1397/08/04
نویسنده : تیم پداس  امتیاز 5.00 از 5 توسط 1 نفر
تعداد بازدید: 302

مطالب پیشنهادی