قدرت بک لینک را دست کم نگیرید

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی ارزان

قدرت بک لینک را دست کم نگیرید


قدرت بک لینک را دست کم نگیرید

اینکه همیشه موتورهای جستجو در حال بهبود الگوریتم خود هستند تا بتوانیم سریع و راحت به نتیجه برسیم شکی نیست اما ایا با بهبود الگوریتمشان بک لینک ها کم رنگ میشود؟

بک لینک ها در بازه زمانی کوتاهی به موفقیت میرسانند در بسیاری از سایت ها عنوان شده که برای بک لینک باید ماها زمان صرف کرد تا رتبه مناسبی پیدا کنید که باز اینجا یک سوال بجا مطرح میکنیم. 

با تولید محتوا در عرض شش ماه چقدر رتبه شما افزایش پیدا می کند ؟

تا به حال تست نکرده اید خب شروع کنید ببینید ایا رتبه زیر 15000 در ایران نصیبتان می شود. تولید محتوا به ان اسانی نیست که بتوان روزانه صدها مقاله نوشت تولید محتوای مناسب ، ساختن تصاویر زیبا و ایجاد لینک های داخلی در محتوا همگی زمان بر هستند اگر بخواهیم با  دقت محتوا تولید کنیم میبینید که یک فرد به صورت تمام وقت روزانه سه مقاله مفید میتواند در سایت قرار دهد که بعد از مدتی هم خسته می شود و به دو مقاله کاهش پیدا میکند از طرفی اگر سایتی با تعداد محدودی محصول خاص هستید مثلا فقط 10 محصول دارید چطور محتوا میتوانید تولید کنید بسیاری از سایت ها ذاتأ کم محتوا هستند .

سریعترین راه ممکن که بتوان رتبه سایت خود را افزایش دهید بک لینک است . اما بک لینک هم برای خودش دانشی میخواهد که در همین بحث به زبان ساده به شما میگوییم .

شما میتوانید تعدادی کلمه کلیدی برای هر مقاله یا محصول خود در نظر بگیرید دقت کنید محصولی که هدف اصلی شما فروش ان محصول است یا مقاله ای که دیده شدنش برای شما اهمیت دارد نه اینکه همه محصولات یا مقالات ... شما باید اهسته و هدفمند حرکت کنید شما بک لینک های خود را با کلمات کلیدی در نظر گرفته ایجاد کنید و شش ماه انها را بدون تغییر حفظ کنید تا موتورهای جسشتجو بدانند که خرید بک لینک رخ نداده است . انوقت خواهید دید تاثیر لینک های فالو چقدر سریعتر از تولید محتوا است شما برای بک لینک سازی در پداس فقط 10 دقیقه وقت صرف میکنید اما تولید محتوا زمان زیادی لازم دارد . هر چند که ما تولید محتوا را کاملا مهم میدانیم فقط در این مقاله خواستیم به شما بگوییم اگر نممودار زمانی بگیرید میبینید چقدر به زمان و هزینه ای که میدهید میارزد . این یک واقعیت است وبمسترانی موفق هستند که در کار خود زودتر به نتیجه میرسند . اگر برای شما هزینه خرید بک لینک امکان پذیر نیست نگران نباشید کافیست در سایت پداس نمایش دهنده لینک های ما باشید ما هم هر ماه به شما اعتبار میدهیم بک لینک های خود را علاوه بر اینکه مجانی بسازید هر ماه هم رایگان تمدید کنید فقط 10 دقیقه زمان نیاز دارید. 

 تاریخ : 1397/08/04
نویسنده : تیم پداس  امتیاز 5.00 از 5 توسط 1 نفر
تعداد بازدید: 133

مطالب پیشنهادی