تبلیغات

آنچه که در تبلیغات می گویید مهم تر از آن چیزی است که شما آن را بیان می کنید

تبلیغات بنری


در هر وب سایت جایگاهی برای معرفی خدمات یا کسب و کار شما وجود دارد. ما آگهی های شما را در قالب یک بنر در سایت های مختلف و مرتبط با موضوع خدمات یا کسب و کار شما به نمایش می گذاریم. با توجه به نمایش بنر شما در سایت های مختلف ، این روش منجر به برند سازی می شود. هزینه پرداختی شما کاملا منطقی مصرف می شود روش محاسبه هزینه در پایین همین صفحه ذکر شده است.

درج کمپین

تبلیغات متنی


ارزان ترین تبلیغات اینترنتی ، تبلیغات متنی می باشد . فقط کافیست متنی کوتاه درباره خدمات یا کسب و کار خود را بیان کنید ، ما این متن را در سایت های مختلف نشان میدهیم تبلیغات متنی شبیه به تبلیغات بنری هست و فقط به جای بنر از متن استفاده می شود . تبلیغ شما در سایت های مرتبط با خدمات شما قرار می گیرد. روش محاسبه هزینه شبیه تبلیغات بنری می باشد که در پایین همین صفحه ذکر شده است.

درج کمپین

تبلیغات هدفمند


تبلیغات بنری و متنی شما را هدفمند کرده ایم . شما میتوانید دسته موضوعی و حتی منطقه جغرافیای خود را مشخص کنید تا با توجه به موارد ذکر شده تبلیغات شما در سایت های مرتبط نمایش داده شود . از طرفی کنترل هزینه تبلیغ را در اختیار دارید تا مصرف روزانه از هزینه تبلیغات استراتژیک باشد. به زودی برای دستگاه های مختلف مانند موبایل و تبلت هدفمندی ها را در نظر خواهیم گرفت


محاسبه تبلیغات براساس کلیک


هزینه تبلیغ شما فقط در صورتی که کاربری روی تبلیغ کلیک کند کسر خواهد شد. هزینه هر کلیک بسیار ناچیز است توجه داشته باشید در این روش به ازای بازدید هر کاربر از تبلیغ شما هیچ مبلغی کسر نمی گردد و تا زمانی که هزینه کل تعداد کلیک روی تبلیغ شما کمتر از پرداختی شما باشد تبلیغ شما در سایت های مختلف نشان داده می شود. شما پس از درج تبلیغ میتوانید هر لحظه گزارش دقیقی از وضعیت تبلیغ خود داشته باشید و تعداد کلیک روی تبلیغ خود را مشاهده نمایید علاوه بر این نمایش تعداد کلیک های تکراری و بازدید ها در گزارش نشان داده می شود.

محاسبه تبلیغات براساس بازدید


هزینه تبلیغ شما فقط در صورتی که کاربری تبلیغ شما را مشاهده کند کسر خواهد شد. هزینه هر بازدید بسیار کمتر از هزینه کلیک است توجه داشته باشید در این روش به ازای کلیک هر کاربر از تبلیغ شما هیچ مبلغی کسر نمی گردد و تا زمانی که هزینه کل تعداد بازدید روی تبلیغ شما کمتر از پرداختی شما باشد تبلیغ شما در سایت های مختلف نشان داده می شود. شما پس از درج تبلیغ میتوانید هر لحظه گزارش دقیقی از وضعیت تبلیغ خود داشته باشید و تعداد بازدید روی تبلیغ خود را مشاهده نمایید علاوه بر این نمایش تعداد بازدید های تکراری و کلیک ها در گزارش نشان داده می شود.