شرایط پیش فروش محصولات سایپا مجددا فعال شد

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی ارزان

شرایط پیش فروش محصولات سایپا مجددا فعال شد


شرایط پیش فروش محصولات سایپا مجددا فعال شد

بر اساس فرمول قیمت گذاری تصویب شده شرایط پیش فروش محصولات سایپا مجددا فعال شد

بر اساس فرمول قیمت گذاری ، قیمت فروش خودرو ۵ درصد زیر قیمت بازار تصویب شد، که افزایش عرضه توسط خودروسازان، باعث کاهش نرخ خودرو در طی زمان شود. اتفاقی که عملاً محقق نشده است. قرار بود با صدور مجوز افرایش قیمت و عرضه خودروسازان با قیمت کمتر از 5 درصد قیمت بازار نه تنها قیمت‌ها در بازار کنترل شود، بلکه سودی که به جیب دلالان و مافیای خودرو سرازیر می شود به جیب خودروسازها و مردم برود، اما این موضوع ، عملی نشد و حتی قیمت خودرو ها دوباره افزایش شدیدی یافت و فاصله قیمت کارخانه و بازار مجددا زیاد شد. خودروسازان که در چند ماه گذشته با توقف عرضه خودرو به بازار، به رشد قیمت دامن زدند. اما ایا در چنین شرایطی ، پیش فروش سایپا می تواند آبی بر آتش بازار خودرو باشد؟

در اطلاعیه منتشر شده توسط  سایپا، دکتر عبدالله بابایی نماینده ویژه مدیرعامل گروه سایپا در فروش و خدمات پس از فروش اعلام كرده است، برای کنترل قیمت  در بازار و حمایت از مشتریان واقعی بازار شب عید، پیش فروش جدیدی از سوی سایپا از پس فردا آغاز خواهد شد.
هر مشتری می تواند با کد ملی و کد پستی در این پیش فروش سایپا یک خودرو خریداری کند.
گروه خودروسازی سایپا با مجوز وزارت صنعت، معدن و تجارت 20 درصد از ظرفیت تولید خود را با قیمت اعلامی سازمان حمایت در این طرح پیش فروش خواهد کرد.

شرایط پیش فروش سایپا در بهمن 97
در این فروش، محصولات ساینا، پراید، تیبا و کوئیک عرضه میشود، که حدود 15 تا 20 هزار دستگاه از محصولات سایپا به صورت فروش فوری عرضه خواهد شد که روزانه حدود 600 تا هزار دستگاه خواهد بود.

معاونت فروش سایپا در همین رابطه تصریح کرد: در حال حاضر تولید روزانه گروه سایپا حدود 2 هزار دستگاه رسیده است و سعی داریم حداقل 20 درصد تولید روزانه را در فروش فوری عرضه کنیم.

به گفته معاونت فروش سایپا، فروش فوری محصولات سایپا از فردا به صورت اینترنتی و همچنین به صورت ثبت‌نام از طریق نمایندگی‌ها شروع می‌شود و سهمیه تعیین شده برای نمایندگی‌های سایپا یکسان خواهد بود.

معاونت فروش سایپا با اشاره به اینکه خریداران می‌توانند در منطقه کد پستی خود نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند، افزود: هر خریدار با یک کد پستی می‌تواند خودرو خریداری کند و در عین حال کدملی فرد نیز کنترل می‌شود تا طی دو یا سه سال اخیر خودرویی خریداری نکرده باشد.

وی در مورد نحوه قیمت‌گذاری این خودروها نیز توضیح داد: قیمت حاشیه بازار خودرو در دهه اول بهمن ماه به عنوان ملاک مدنظر قرار خواهد گرفت و قیمت کارخانه 5 درصد زیر قیمت بازار آن زمان تعیین می‌شود. همچنین متقاضیان می‌توانند با کد پستی در محل سکونت خود ثبت‌نام کنند.

قیمت پیش فروش محصولات سایپا
سایپا در نهایت پس از یک روز قیمت محصولات فروش فوری خود ویژه بهمن 97 را به شرح تصویر زیر اعلام نموده است.

پایان ظرفیت پیش فروش در کمتر از یک ساعت
ظرف مدت 45 دقیقه پس از آغاز پیش فروش سایپا، ظرفیت در نظر گرفته شده برای پراید در شهرهای بزرگی مانند تهران، اصفهان و شیراز، به پایان رسیده است.

سایپا در ساعات پایانی سی امین روز بهمن ماه خبر از تمدید شرایط فروش خود برای یک اسفند از ساعت 10 صبح داد. بر این اساس قیمت و خودروهای موجود در فهرست پیش فروش به همان صورت اولیه عرضه خواهند شد و مشتریان می توانند با مراجعه به وب سایت خرید محصولات اینترنتی سایپا نسبت به انتخاب خودروها اقدام فرمایند.

تمدید شرایط پیش فروش سایپا برای چهارمین روز اسفند
در راستای رعایت حقوق مصرف کنندگان، کاهش التهابات بازار و در جهت رسیدن خودرو به مصرف کنندگان نهایی شرایط فروش فوری محصولات سایپا از تاریخ 97/12/04 ساعت 16 مطابق جدول ذیل صرفا به صورت اینترنتی فعال می شود.تاریخ : 1397/12/05
نویسنده : تیم پداس
تعداد بازدید: 281

مطالب پیشنهادی