محصول آینده سیف خودرو در بازار ایران بیستو t7

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی ارزان

محصول آینده سیف خودرو در بازار ایران بیستو t7


 محصول آینده سیف خودرو در بازار ایران بیستو t7

بیسو خودروساز جوانی است و بیسو T7 نیز محصولی است که در مراحل اولیه طراحی قرار دارد

سیف خودرو اقدام به خرید و تجهیز مرتب خودرو، در حال حاضر به تولید محصولات بیسو از جمله بیسو T3 و بیسو T5 است و به خریداران به زودی تحویل خواهند شد. همزمان با نشست خبری سیف خودرو که به دعوت این شرکت و برای بازدید خبرنگاران از تولیدی سیف خودرو به عمل امده بود، معاون اجرایی شرکت درباره تولید بیسو T7 در سال آینده  خبر داد. خودرویی که بنا شد خردادماه سال اینده رونمایی شود. به همین دلیل، نگاهی به بیسو T7 خواهیم انداخت تا با این خودرو آشنا شویم.

بیسو خودروساز جوانی است و بیسو T7 نیز محصولی است که در مراحل اولیه طراحی قرار دارد، از این رو تصاویر زیادی از این خودرو در وب پیدا نمی شود. نام این خودرو در ابتدا بیسو T6 بود که بعدها و احتمالا بنابر سیستم جدید نام گذاری بیسو که از اعداد فرد استفاده می کند، به بیسو T7 تغییر یافت. این خودرو برای قدرت گیری از یک پیشرانه دو لیتری توربوشارژر استفاده می کند که در بالاترین حد توان خود، می تواند 197 اسب بخار قدرت تولید کند.

همکار چینی بیسو در بازار چین، شرکت هوانسو است و از آن جایی که چینی ها در ساخت کپی های ارزان قیمت محصولات معروف جهانی تبحر دارند، این شرکت خودروی هوانسو C60 را به عنوان کپی لامبورگینی اوروس به بازار معرفی کرده و بیسو T7 نیز از پلتفرمی مشابه با این خودرو استفاده می کند، اما بیش از آنکه شبیه به لامبورگینی اوروس باشد، حاصل کار بیسو شبیه به بنتلی بنتایگا و محصولات آئودی از آب در آمده است.

با توجه به تصاویری که فعلاً در فضای مجازی منتشر شده باید منتظر امکاناتی نظیر سانروف، کروز کنترل، دوربین 360 درجه، استارت دکمه ای، ترمز پارک برقی و دیگر امکاناتی نظیر این باشیم. قیمت خودرو بیسو T7 هنوز مشخص نیست اما به نظر می رسد باید با قیمتی فراتر ازبیسو T5 به بازار عرضه شود و لذا در شرایط کنونی بازار بیش از 250 میلیون تومان قیمت خواهد داشت.

اطلاعات دیگری که از این خودرو در دسترس می باشد، عبارت است از وزن 1.7 تنی، طول 4820 میلی متری، عرض 1915 میلی متری، ارتفاع 1660 میلی متری و همچنین فاصله بین دو محور 2815 میلی متری. با توجه به روند رو به رشد حضور چینی ها در بازار ایران و دانستن این موضوع که بازار ایران همچنان یک فرصت طلایی برای آنها محسوب می شود، در صورت حضور نسخه های آزمایش فنی این خودرو در ایران، تصاویر و اطلاعات بیشتری را از خودروبانک دریافت خواهید کرد.

 تاریخ : 1397/12/11
نویسنده : تیم پداس
تعداد بازدید: 343

مطالب پیشنهادی