برلین (Berlin)

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی ارزان

برلین (Berlin)


برلین (Berlin)

برج تلویزیون ، موزه ، پارک و حتی بازار اجناس دست دوم و بسیاری مکان های گردشگری در شهر برلین پایتخت المان را بشناسید

مگر می شود به آلمان سفر کنید اما برلین یعنی پایتخت این کشور سفر سفر نکنید؟تنوع گردشگری در این پایتخت اینقدر زیاد است که امکان ندارد گردش در برلین حوصله سر بر باشد. در برلین می‌تونین از بالای برج تلویزیون ، نمای پانورامایی از شهر رو زیر پاتون ببینید. از یادبود تاثیرگذار کشتار یهودیان بازدید کنید، یا به موزه برلین، که به عنوان میراث جهانی یونسکو ثبت شده، سفر کنید و در هنر و تاریخ احاطه شوید. و یا در محله‌های پرطرفدار Kreuzberg و Prenzlauer Berg وجهه مدرن شهر رو ببینید.

پارک بزرگ تیرگارتن (Tiergarten) هم مکان خوبی برای پیک‌نیک یا پیاده‌روی محسوب می شود. یکی دیگر از جذابیت‌های برلین، بازارهای هفتگی دست‌دوم است، که در سرتاسر شهر برپا می‌شود. یکشنبه بازار ماورپارک (Mauerpark) یکی از محبوب‌ترین این بازارهاست. در اینجا شما می‌توانید به غرفه‌های متنوع سر بزنید و چیزهای جالبی پیدا کنید. همین‌طور در این بازارهای هفتگی می‌توانید شاهد اجراهای جالب توسط هنرمندان خیابانی باشید.

بازدید از اماکن دیدنی برلین، مثل دروازه براندنبورگ (Brandenburg Gate)، گذرگاه مرزی چک پوینت چارلی ( Checkpoint Charlie)، ساختمان پارلمان، یا همون رایشستاگ (Reichstag)، و گالری سمت شرقی دیوار برلین رایگان است.

 

در اشپانداو ، غربی ترین بخش برلین ، رودخانه ی اسپری به رود هاول ، می پیوندد که در برلین غربی ، از شمال به جنوب سرازیر  می شود. مسیر رودخانه ی هاول بیشتر شبیه به زنجیرهای از دریاچه هاست که بزرگترین آنها  تگلرزہ و گروبر وانزہ ھستند. چند دریاچه نیز از قسمت بالایی رود اسپری ، که به گروبر موگلزه در برلین شرقی میریزد ، تغذیه می شوند. و یکی از مقصد های مناسب برای گردشگران تور اروپا و تور آلمان می باشد.

معمولا در هر منطقه از شهر برلین، یک مرکز خرید مربوط به آن منطقه وجود دارد. بعضی از فروشگاه ها و مراکز خرید نیز که از قبل، اسم و رسمی پیدا کردند، در مراکز اصلی یا توریستی شهر مثل منطقه ی کودام نزدیک کلیسای شکسته واقع شده اند.تاریخ : 1397/11/13
نویسنده : تیم پداس
تعداد بازدید: 215

مطالب پیشنهادی