فرانکفورت

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی ارزان

فرانکفورت


فرانکفورت

فرانکفورت مهم ترین مقصد بازرگانی و تجاری اروپا به شمار می آید. شهر زیبای فرانکفورت، شهری جهانی است

فرانکفورت،  روی رودخانه ماین (Main) قرار گرفته است، در بخش قدیمی شهر فرانکفورت (آلستاد)، میدان بی نظیر و زیبای رومربرگ قرار گرفته است.  در گذشته نام فرانکفورت آم ماین شناخته می شد. به لطف موقعیت قرار گیری این شهر، فرانکفورت مهم ترین مقصد بازرگانی و تجاری اروپا به شمار می آید. شهر زیبای فرانکفورت، شهری جهانی است که در لیست ۱۰ شهر برتر از نظر کیفیت بالای کار و زندگی قرار دارد. فرانکفورت همچنین مقصد مهمی از نظر فرهنگی و فعالیت های گردشگری محسوب می شود و میزبان رویداد های مهمی است. یکی از این رویداد ها، برگزاری نمایشگاه کتاب فرانکفورت است که مهم ترین رویداد انتشاراتی در دنیا است. در این شهر می توان از دیدن موزه ها، گالری ها و باغ های دیدنی هم لذت برد. 

رومربرگ نه تنها یکی از زیباترین میدان های این شهر است، بلکه با داشتن جاذبه های گردشگری فراوانی مثل خانه ها و مغازه های سبک قدیمی، یکی از پر رفت و آمد ترین نقاط این شهر هم محسوب می شود. کلیسای قرن چهاردهمی سنت لئونارد، کلیسای سنت نیکولاس و تالار شهر جدید (Neues Rathaus)، از جاذبه های دیگر این بخش از شهر هستند. می توانید در  این میدان به موزه تاریخی سر بزنید. در این موزه که قدمت آن به سال ۱۸۷۸ بر می گردد، می توانید کلکسیون هایی مربوط به تاریخ غنی شهر فرانکفورت، از قرون وسطی تا زمان حاضر را ببینید.

در باغ های سنکنبرگ می توانید موزه ی تاریخ طبیعی سنکنبرگ، یکی از مدرن ترین موزه های تاریخ طبیعی در اروپا را ببینید. موزه تاریخ طبیعی فرانکفورت، دومین موزه بزرگ تاریخ طبیعی آلمان است که می توانید شاهد تنوع زیستی و تکامل موجودات باشید. این موزه بزرگترین نمایشگاه دایناسور ها را در اروپا دارد و  می توانید شاهد مجسمه هایی عظیم از دایناسورها باشید. سنکنبرگ یکی از مقاصد گردشگری محبوب خانواده ها در شهر فرانکفورت است.تاریخ : 1397/11/16
نویسنده : تیم پداس
تعداد بازدید: 130

مطالب پیشنهادی