مراکز خرید استانبول

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی ارزان

مراکز خرید استانبول


مراکز خرید استانبول

مجتمع تجاری اولیویوم ،مرکز خرید آرماگان ، مرکز خرید بیمن و برخی دیگر از مراکز خرید در استانبول

- مجتمع تجاری اولیویوم Center Outlet Olivium

این مرکز خرید دارای شعبه های زیادی از مارک های معروف دنیاست و در منطقه زیتین بورنو استانبول واقع شده است. به طور معمول بیشتر مردم به دنبال اجناس مارک دار و ارزان قیمت هستند. این مرکز در برخی از روزهای سال، غرفه های اوتلت یعنی فروش با تخفیف ویژه را ارائه می دهد.

 - مرکز خرید آرما گان Armaggan Mall The

از دیگر مرا کز خرید استانبول ، مرکز خرید آرما گان است که کالس قیمتی این مرکز خرید متوسط می باشد و دارای انواع کاال از قبیل کیف و کفش و لباس گرفته تا صنایع دستی، زیورآالت و ... شامل می شود. ساعت کاری مرکز خرید آرما گان از ۱۰ صبح تا ۹ شب است. این مرکز تجاری یکی از بهترین گزینه ها جهت خرید و تهیه سوغاتی در استانبول می باشد. - منطقه ارتا کوی Area Ortaköy هر یکشنبه هنرمندان ترک در این محله استانبول گرد هم آمده و هنرهای دستی خود را در خیابان ها چیده و به خریداران عرضه می کند. تجمع انسانهایی با ظاهر و فرهنگ های مختلف در این مکان، صحنه های بسیار زنده و زیبایی را به وجود می آورد. در این محل یک کلیسا، یک مسجد و یک کنیسه وجود دارد که صدها سال است در کنار یکدیگر قرار گرفته اند و نمادی از آزادی در ترکیه می باشد.

- مرکز خرید آ کمرکز Mall Akmerkez

این مرکز خرید ۴ طبقه است و حدود ۱۸۰ هزار متر مربع وسعت دارد و در منطقه اتیلر )Etiler )استانبول قرار دارد. مرکز خرید آ کمرکز ۲۵۰ فروشگاه دارد و تا به حال دو جایزه، بهترین مرکز تجاری دنیا را از آی سی اس سی )of council Intenational center shopping )دریافت کرده است. این مجتمع دو بر ج ۱۴ و ۱۷ طبقه اداری و یک بر ج ۲۴ طبقه مسکونی نیز دارد. در طبقه همکف آ کمرکز، فواره ای قرار دارد که آب را تا ۴ طبقه به باال پرتاب می کند.

- مرکز خرید بیمن Mall Beymen

مرکز خرید بیمن بسیار شناخته شده است. این مرکز با دربان های کت و شلوار پوش و قیمت های گرانش و البته لباس های فشن و مد روز از برندهای معروف دنیا جوابگوی سلیقه سخت پسندان است. به شیک پوشان توصیه می کنیم حتما از این مرکز دیدن کنید.

- مرکز خرید متروسیتی Mall City Metro

متروسیتی جزء مرا کز خرید معروف استانبول است که البته به جز مرکز خرید، یکی از پاتوق های اصلی جوانان این شهر نیز به حساب می آید. یکی از شاخصه های مهم متروسیتی این است که برای وارد شدن به آن، از همان ایستگاه های مترو ورودی هایی فراهم شده و بنابر این بازدیدکنندگان برای ورود به متروسیتی نیازی به خروج از ایستگاه مترو ندارند. این فروشگاه ۳ طبقه زیر زمین دارد که از مسیر مترو وارد طبقه سوم زیر زمین آن می شود و البته که هر طبقه فروشگاه دارای بوتیک و سالن غذاخوری و کافه تریا می باشد. این مرکز در ۴طبقه با ۱۴۰ فروشگاه، رستوران، کافه تریا و پارکینگ سرپوشیده با گنجایش ۲۵۰۰ اتومبیل در یکی از خیابان های لوکس شمال استانبول »لونت یکم« از ساعت ۱۰ صبح لغایت ۱۰ شب به بازدیدکنندگان سرویس می دهد.

- مرکزخرید کانیون Mall Kanyon

این مرکز تجاری بزرگ ۱۶۰ فروشگاه دارد و در سال ۲۰۰۶ در منطقه لونت استانبول افتتاح و در همین سال نیز برنده جایزه بهترین معماری، در گروه مجتمع های تجاری نیز شده است. این مجتمع ۴ طبقه دارد و به صورت بدون سقف ساخته شده و فروشگاه ها در اطراف فضای میانی آن قرار گرفته اند؛ به این ترتیب خریداران می توانند ضمن سرزدن به فروشگاه های مختلف، از فضای طبیعی نیز لذت ببرند.

- بازار مصری استانبول Market Egyptian s’Istanbul

از دیگر مرا کز خرید استانبول، بازار مصری یا بازار ادویه است که درمنطقهی ً امینونو و در ورودی گلدن هورن استانبول قرار دارد، دلیل اسم بازار را هم احتماال میتوانید به راحتی حدس بزنید؛ مصریها ادویههایشان را اینجا میفروختهاند. امروزه جز ادویهجات، سبزیهای معطر، میوههای خشک و آجیل، انواع روغن، شیرینیهای مختلف، چای و کاالهای دیگر هم در این بازار فروخته میشود.تاریخ : 1397/11/27
نویسنده : تیم پداس
تعداد بازدید: 280

مطالب پیشنهادی