مراکز خرید استانبول بخش دوم

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی ارزان

مراکز خرید استانبول بخش دوم


مراکز خرید استانبول بخش دوم

مجتمع تجاری فوروم ،مرکز خرید جواهر ، بازار محمود پاشـا و برخی دیگر از مراکز خرید در استانبول

 مرکزخرید جواهر Mall Jewelry این مرکز ۱۵ ا کتبر سال ۲۰۰۵ افتتاح شده و با دارا بودن سیستم روشنایی و تهویه هوای مدرن، معماری جذاب، سالن و راهروهای زیبا، روشنایی بیرون فضای مرکز خرید، باال بودن امنیت، اهمیت باال به نظافت و پا کیزگی محیط توانسته توجه بسیاری از شهروندان و گردشگران خارجی را در استانبول به سوی خود جلب کند. مرکز تفریحی و خرید »جواهر« با نمایش فیلم های سینمایی روز دنیا، غذاهای لذیذ و خوشمزه از کشورهای مختلف دنیا، پارک بازی سرپوشیده مخصوص کودکان و غیره توانسته از نظر مساحت و اهمیت به تفریح مقام نخست را در ترکیه از آن خود کند. این مرکز دارای ۱۰ طبقه و ۳۴۳ فروشگاه و ظرفیت ۲۵۰۰ اتومبیل در پارکینگ سرپوشیده می باشد. در مرکز خرید جواهر تقریبا می توانید هر چیزی را که احتیاج دارید تهیه کنید، بسیاری از مارکهای معروف بینالمللی چون: بنتون، ماسیمو دوتی، آدیداس، لیوایز، ریبوک، اسپریت و... در این مرکز شعبه دارند. بازدیدکنندگان از مرکز تفریحی و خرید »جواهر« تنها برای خرید به اینجا نمی آیند؛ سرگرمی و تفریح، گذراندن ساعاتی خوش، صرف انواع غذاهای محلی و مطر ح کشورهای مختلف، برنامه های فرهنگی، هنری و اجتماعی و هوای مناسب و مطبوع نیز از مهم ترین دالیل حضور مردم در این مرکز است.

- بازار تاریخی محمود پاشا Bazaar Mahmutpasha

بازار محمود پاشا بازاری تاریخی است و در ناحیه ای بین بازار بزرگ و امینونو قرار دارد و با مغازه های متعدد کوچک در دو سمت خیابان اصلی، نمادی از خرید ارزان در استانبول است. این بازار حدود ۲۵۶ مغازه، یک حمام عمومی، آرامگاه، آبخوری و کیوسک هایی برای توزیع آب آشامیدنی دارد. مسجد مجاور آن، مسجد محمود پاشا است که توسط وزیر اعظم محمود پاشا احداث شده. با خرید از این بازار، هم زمان از یکی از مناطق تاریخی این کشور نیز دیدن کرده اید.

- مرکز خرید فوروم Mall Shopping Forum

این مرکز یکی از جدیدترین و بزرگترین مرا کز خرید ترکیه است و در سال ۲۰۰۹ در زمینی به مساحت پانصد هزار متر مربع در منطقه بایرام پاشا در استانبول افتتاح شد. در این مرکز خرید استانبول بیش از ۲۸۰ مارک مشهور بین المللی نظیر IKEA Decathlon , و M&H شعبه دارند. شهربازی های مختلف، آ کواریوم ترکوازو اولین آ کواریوم بزرگ ترکیه، موزه یخی، سرزمین ژوراسیک، رستوران ها و فست فودهای معتبر از جاذبه های مهم این مرکز هستند و با قیمت مناسب نزدیک ایستگاه مترو و بزرگراه E5 می باشد و پارکینگی با ظرفیت ۵۰۰۰ ماشین و وسیله نقلیه دارد.تاریخ : 1397/11/27
نویسنده : تیم پداس
تعداد بازدید: 258

مطالب پیشنهادی